Pomysł na walentynki – must have!

Walentynki … Nie znasz ważnego prezentu dla siebie? Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę oryginalnymi niespodziankami? Nie tylko zapewniamy kwiaty i czekoladki, ale także zabieramy Twojego partnera na romantyczny weekend nad morzem.

Dlaczego warto?

Pokój z płatkami róż i wyśmienitym winem wita gości na łóżku, co z pewnością uszczęśliwi ukochaną osobę. Romantyczne kolacje przy świecach i desery zmienią jej zdanie … Przed walentynkami w nadmorskim spa można skorzystać z luksusowego masażu, aby poczuć się bardziej intymnie. Dodatkowo, zamawiając zabiegi SPA nad morzem, sprawisz, że Twój wybór zabiegów będzie wyjątkowy.

Nadmorskie powietrze przeniesie Cię na romantyczny spacer wzdłuż wzburzonego wybrzeża morskiego. Czysty dźwięk fal i świeża morska bryza zrelaksują Cię, uwolnią Twój umysł od codziennych spraw i sprawią, że magiczna chwila będzie trwać wiecznie. Spędź dwutygodniowy weekend nad morzem i przypomnij sobie siłę ich uczuć.

Każdego wieczoru możesz cieszyć się muzyką i napojami all-inclusive, a także obejrzeć animację w hotelu nad morzem. DJ-e ​​i zespoły zapewnią wieczorne szalone koncerty przy świetnej muzyce, a także występy, koncerty i zabawy plenerowe – a może romantyczny weekend (dwie noce zamiast imprezy przy ognisku)?

Ciesz się każdą chwilą z najbliższymi w strefie zdrowia. Sauna mistrz rozgrzeje pachnącą ceremonię i wykąpie się w jacuzzi po spotkaniu, aby zapewnić Państwu przyjemny chłód. Zapraszamy do udziału.

Ciesz się każdą chwilą z najbliższymi w strefie wellness. Sauna mistrz rozgrzeje pachnącą ceremonię i wykąpie się w jacuzzi po spotkaniu, aby zapewnić Państwu przyjemny chłód.

Zapraszamy do udziału.