15 pomysłów na ferie zimowe w województwie Zachodniopomorskim

1.       Aquapark nad morzem Panorama Morska proponuje:

·         Basen rekreacyjny z rwącą rzeką i 2 zjeżdżalniami,

·         Basen dla dzieci „Wodna bajka” ze zjeżdżalniami

·          liczne atrakcje w postaci bogatego programu animacyjnego dla dzieci, dorosłych oraz rodziny, który możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

2.       Kino 3D w Sławnie – jeżeli ktoś lubi oglądać filmy w przestrzeni wielowymiarowej, mając wrażenie głębi ruchomych obrazów zapraszamy do tego miejsca

3.       Zwiedzanie zabytków regionu-dla osób lubiących doznania estetyczne polecamy wybrać się w wycieczkę po regionie w poszukiwaniu wszelakich starodawnych budowli cieszących oko

4.       Muzeum Figur Woskowych – żeby poczuć się jak w Muzeum Madame Tussaud nie trzeba  lecieć do Londynu. W Kołobrzegu znajduje się galeria z wystawą figur zrobionych z wosku

5.       Muzeum oręża w Kołobrzegu – kto nie marzył w dzieciństwie o zastaniu żołnierzem ? Jest to miejsce, w którym można zobaczyć sprzęt wojskowy oraz wystawę broni z różnorodnego okresu historycznego.

6.       Ukryta Kraina w Kołobrzegu – zaczarowany świat fantazji, gdzie dzieci magiczną różdżką mogą ożywić zwierzęta zamieszkałe w tej krainie. Dzięki takiej podróży mali eksploratorzy mogą nauczyć się  biologii, a także zmierzyć się z własnym wewnętrznym lękiem.

7.       Muzeum 6D w Kołobrzegu – alternatywa dla zwyczajnych muzeów, miejsce dla dzieci lubiących uczyć się poprzez zabawę i dotykanie eksponatów. Zwiedzanie bez ziewania oraz nudnego kustosza, tylko lektor.

8.       Fun Park Pomerania – hala z torem przeszkód dostosowana do wieku dzieci oraz wioska wikingów, atrakcja dla podróżników w czasie.

9.        Jump2Sky w Słupsku – młode kangury czekają dla was skoczne atrakcje w parku trampolin

10.   MK Bowling w Słupsku –  idealne miejsce kto lubi połączenie zdrowej rywalizacji z dobrą zabawą dla całej rodziny.

11.   Stok narciarski  – morze i narty, nie może być, a jednak. Jeżeli ktoś lubi pojeździć na stoku znajdzie go w Jarosławcu.

12.   Archery Fun Park w Koszalinie – chcesz się Poczuć jak Robin Hood i postrzelać z łuku, proszę bardzo. Marzenia się spełniają, wystarczy tutaj przyjechać.

13.   Centrum Nauki  Eksperyment w Gdyni – dzieci lubią przygody, a taką mogą przeżyć właśnie w tym miejscu. Interaktywna wystawa utworzona z myślą o nauce i zabawie w jednym.

14.   Oceanarium w Gdyni – kto nie chciałby poznać podwodnego świata zwierząt ? Ryby słodko i słonowodne,  te mniej i bardziej znane czekają na was.Pit Stop w Gdańsku – chcesz poczuć się jak Kubica ? W tej hali można pojeździć na torze najnowocześniejszymi gokartami napędzanymi prądem