Obwisła skóra na szyi – jak odmłodzić szyję.

Zawsze pamiętamy o pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu? Niestety, może tu występować różnica, która polega nie tylko na sporadycznym zapominaniu, ale także na powtarzającej się z premedytacją nieostrożności. Nagle budzimy się częściej niż zwykle, patrzymy w lustro i wszyscy wiemy, że to niezwykle okrutne i bezwzględne urządzenie. Co tam widzimy? Obwisła skóra, straszne zmarszczki i obwisłe krzewy. Niestety trzeba sobie uświadomić, że szyja i dekolt to niezwykle mściwe części naszego ciała. Niestety w tym przypadku natura tego nie pokazała, niemal całkowicie pozbawiając ochronne gruczoły łojowe, ułatwiając szybkie wysychanie. W tych okolicach nasza skóra jest bardzo cienka, delikatna i posiada niewielką ilość tkanki tłuszczowej, przez co trudno o nią dbać. Co może nam pomóc? Masaże domowe? Zastrzyki z botoksem? A może weekend w spa nad morzem ocali nas?

Nie tylko nie sprzyjają nam warunki pogodowe i brak dbałości, ale dręczą nas również nowoczesne technologie i fanatyczne przywiązanie smartfonów, co prowadzi do tzw. Wąskiego gardła technicznego. Wady postawy i odchylenie głowy będą poważnymi problemami, które też musimy rozwiązać. Jednak w tym pojedynku mamy sojuszników, firmy kosmetyczne i szybko rozwijające się leki estetyczne, które będą z nami walczyć o to, aby szyje były gładkie, mocne, smukłe i nie odzwierciedlały metryk urodzenia.

Zacznijmy więc od najprostszej rzeczy, czyli skorygowania naszego nastawienia. Pamiętaj tylko, że masz proste plecy, wyprostowany brzuch i lekko uniesioną głowę, już walczysz w paskudnej bocznej bruździe, która z pewnością nie jest naszą ulubioną. Niestety ważna jest również nasza pozycja do spania. Jeśli nie zaczniemy zapobiegać problemom, wtedy musimy się wspomóc regularnymi wypadami do Spa nad Bałtykiem.

Niestety faktem może być też jak nasze szyje, zastępując nasze ukochane, puszyste i zrujnowane poduszki. Musimy wybrać chirurga plastycznego, który zapewni odpowiednie wsparcie dla naszego kręgosłupa szyjnego. A następnie po zabiegu czeka cię porządne dbanie o skórę w spa nad morzem. Spokojnie, wkrótce się w nim zakochasz i docenisz jego dobroczynne działanie.

Jeśli zadbałeś o dobrą postawę, teraz radzę zacząć rozwijać nawyk właściwej pielęgnacji. Oczywiście musimy zacząć od oczyszczenia, a potem pamiętać o tym, że ten obszar naszej skóry również powinien zostać poddany zabiegowi, oczywiście musimy zakończyć kremem, aw skrajnych przypadkach również wspomagać go bezcennymi serum. Podczas nakładania kremu ważny jest kierunek, zawsze od dekoltu do żuchwy. Oczywiście nie zapomnij o systematycznym peelingu i ochronie przeciwsłonecznej oraz wizytach w Strefie Wellenss.

Dla wszystkich, którzy są odważni, niecierpliwi i oczekują szybkich, trwałych rezultatów, z zakresu medycyny estetycznej świadczy leczenie. Ostatnio bardzo popularna stała się tzw. Terapia osoczem bogato-płytkowym. Wampir zmienił twarz. Może poprawić koloryt, koloryt skóry, nawilżenie i zredukować zmarszczki. Możesz także wstrzykiwać różne odżywcze koktajle, wypełniacze i nieśmiertelną toksynę botulinową. W tej już bardzo poważnej sytuacji można oczywiście zrobić klasyczną metamorfozę, która jest bolesna i skuteczna. Jeśli nie lubisz stosować żadnej z sugerowanych metod, aby szyja była gładka i piękna, wystarczy, że kupisz gustowny sweter z golfem lub stylowy szal.