Jedna karta, multum funkcji – czyli dlaczego obrót bezgotówkowy w hotelu jest taki super!

Podczas gdy w innych hotelach ciągle musisz ubierać spodnie z dużą ilością kieszeni lub uzbrajać się w wielką torebkę mającą za zadanie pomieścić klucze, portfel i kartę płatniczą, spędzając rodzinne wakacje nad morzem w hotelach, w których dostępne są karty hotelowe, możesz to wszystko… zawiesić sobie na szyi. Co więcej, potrzebujesz do tego tylko jednej, małej karty. Dlaczego karta hotelowa to wygoda i bezpieczeństwo, o tym dowiecie się w dzisiejszym artykule.

Po pierwsze, nie nosisz przy sobie kluczy. Podczas gdy odwiedzając inny hotel nad morzem musisz pamiętać o tym, aby nie zgubić kluczy do pokoju, naszą kartę wygodnie zawieszasz sobie na szyi. Nie ma więc mowy o niepożądanym wejściu do Państwa pokoju, a więc nad wszystkim mamy absolutną kontrolę – zarówno my, jak i Państwo.

Po drugie, nie muszą mieć Państwo przy sobie także pieniędzy. Idąc na basen, do SPA czy nocną imprezę nie trzeba chować po kieszeniach gotówki, a potem cały czas sprawdzać, czy czasem nie wypadła nam podczas urlopowych wojaży. Także nasze dokumenty leżą sobie bezpiecznie w portfelu w pokoju, przez co mamy pewność, że wszystkie dokumenty są całkowicie bezpieczne. Wystarczy załadować kartę w recepcji i płacić za wszelkie usługi w jedną sekundę, a o pieniądzach na czas urlopu zapomnieć. Jest to ogromne udogodnienie w szczególności kiedy spędzamy urlop nad morzem z dziećmi – często boimy się dawać naszym dzieciom pieniądze aby same dokonały zakupu, w obawie, że je zgubią daną kwotę. Mając do dyspozycji kartę mamy pewność, że nasze dziecko nie zgubi pieniędzy, przez co spokojnie mogą płacić nią nawet najmłodsi.

Karta hotelowa to karta płatnicza, gotówka i kluczyk w jednym. Posiadanie jej  sprawi, że poruszając się po obiekcie nie potrzebują Państwo mieć ze sobą nic oprócz karty – wszędzie wejdziemy, za wszystko zapłacimy, a przede wszystkim otrzymamy wszystko to, co potrzebujemy, aby cieszyć się wymarzonym urlopem. A kiedy wszystkie niezbędne usługi – nielimitowany Aquapark nad morzem, All Inclusive nad morzem, SPA nad morzem, rehabilitacja nad morzem, atrakcje dla dzieci nad morzem – mamy na miejscu, możemy śmiało stwierdzić, że urlop można spędzić bez wystawienia nogi poza jego mury.